Barevné spreje PRIMA na drobné škrábance a oděrky plotů

(8 produktů)
Barevný sprej PRIMA je univerzální korekční rychleschnoucí sprej na kov, dřevo, keramiku, kámen, beton sklo a plasty. Barvy odpovídají vzorníku RAL a jsou lesklé. Spreje odolávají povětrnostním vlivům, benzínu a naftě, jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Nitrokombinační lak je vyroben z nitrokombinační pryskyřice s brilantním leskem a dobrou odolností vůči chemikáliím. 

Spreje PRIMA nabízíme v 9 barevných odstínech, nejžádanější barvou je RAL 6005 mechově zelená a RAL 7016 antracitová šedá, odstíny, v nichž nabízíme většinu našeho plotového sortimentu. Díky tomu je lze použít na drobné oděrky, řezy a škrábance, které mohou vzniknout neodbornou nebo neopatrnou manipulací s plotovým zbožím. Barva víčka odpovídá barvě obsahu. Při aplikaci na staré syntetické nátěry může dojít k jejich odlupování. Barevné spreje PRIMA jsou vyrobené v Holandsku. 

Návod na použití

Povrch očistěte, odmastěte, zdrsněte a vysušte. Sprej PRIMA před použitím důkladně protřepejte po dobu alespoň 2 minut a vyzkoušejte odstín barvy na postranní ploše. Nanášejte v tenkých vrstvách příčnými tahy ze vzdálenosti cca 25 cm. Barva zasychá na dotek asi 20 minut a úplně proschlá je po 12 hodinách. Po skončení nástřiku obraťte nádobku dnem vzhůru a krátkým stiskem pročistěte ventilek.