Sloupky na plot PRIMA poplastované

(27 produktů)
Poplastované plotové sloupky PRIMA vhodné k zahradnímu pletivu či k ohradovému pletivu nabízíme ve dvou průměrech: 38 mm a 48 mm. Stojnice je třeba vybrat ve výšce minimálně o 50 cm větší, než je pletivo, protože je nutné počítat se zabetonovanou částí. Při plánované instalaci podhrabových desek připočítejte ještě jejich výšku. Kulaté sloupky nabízíme ve výškách od 150 cm do 300 cm

Sloupky PRIMA jsou buď pouze pozinkované, nebo pozinkované a následně poplastované v barevném odstínu RAL 6005 mechová zeleň, nebo RAL 7016 antracitová šedá. Tato dvojitá povrchová úprava snižuje riziko poškození na minimum, není potřeba žádná údržba ani pravidelný nátěr. Součástí každého produktu je plastový klobouček a jedna příchytka na napínací drát v zelené nebo černé barvě.

Počet sloupků, které budete potřebovat, spočítáte nejlépe tak, že si nakreslíte plánek oplocení a sloupky v něm umístíte po  maximálně 250 cm, v každém výraznějším zlomu terénu a v rohu. V zátěžových bodech naplánujte také vzpěry. Při správné instalaci poskytne drátěný plot bezpečnou ochranu vašeho pozemku, ať už jde o zahradu, sad nebo stavební parcelu. Pokud není možné kvůli terénu sloupky usadit do betonu, použijte kotevní patky, které se k povrchu připevní pomocí chemické kotvy.