Okrasné ploty

(8 produktů)
Chcete hezký plot? Ano, oplocení nemusí být jen funkční, tedy ochranné, ale může také vaši zahradu ozdobit. Okrasné zahradní ploty dělíme na splétaná dekorační pletiva Dekolux včetně sloupků a svařované sítě Luxanet s elegantními oblouky. Oba typy okrasných plotů se nejčastěji využívají k oplocení záhonů nebo přepažení zahrad. Když se nás zákazníci ptají, jaký koupit plot na zahradu, zmiňujeme právě Dekolux a Luxanet. Tyto malé plůtky navíc mohou sloužit jako ochrana záhonů, zahradních jezírek nebo třeba dětských hřišť před domácími mazlíčky, kutálením balonu nebo před nechtěným pošlapáním. Tipy na využití dekoračního pletiva jsme sepsali do naší poradny

Okrasná pletiva Dekolux jsou vyrobena z poplastovaného drátu. Dodávají se ve výškách do 1 200 mm, v rolích po 25 m. V našem e-shopu si k tomuto ozdobnému plastovému plotu můžete levně zakoupit i dekorační plotové sloupky a to ve výškách 700 mm, 1 000 mm a 1 200 mm.

Luxanet je okrasná verze svařované sítě Pantanet, je tedy velmi pevná. Bez problémů ochrání vaše záhonky před domácími mazlíčky a přitom vyniká svým pěkným vzhledem. Svařované pletivo Luxanet máme ve výprodeji ve výšce 1 420 mm a v rolích po 25 m. Ozdobný plot Luxanet nabízíme pouze v zelené barvě.