Drátěná oplocení a pletiva na plot, pletivové ploty

(175 produktů)
Hledáte zahradní pletivové ploty a oplocení za výhodnou cenu? Pak jste u nás na správném místě. I přes stále větší oblibu svařovaných pletiv a plotových dílců tvoří klasická zahradní pletiva na plot značnou část naší nabídky, může za to i jejich příznivá cena. Jejich výhody a porovnání s dalšími ploty najdete v našem článku Jak na výběr plotuČtyřhranná plotová pletiva PRIMA jsou vyráběna na moderních strojích buď z pozinkovaného, nebo poplastovaného drátu, které je zároveň svinují do plných rolí (průměr 45 mm), nebo skládají do kompaktních rolí (průměr 25 mm).

V jakých konkrétních rozměrech zahradní pletivo na oplocení nabízíme? Prodáváme drátěná poplastovaná pletiva PRIMA s oky 55 × 55 mm balená po 25 m v kompaktních rolích. Velkou výhodou kompaktních rolí je to, že plastové pletivo PRIMA zabírá daleko méně prostoru při přepravě a lépe se skladuje. Tato levná plotová pletiva dodáváme na celá balení, role drátěného plotu je pak po 25 m.

V našem e-shopu najdete levná pletiva a ploty, také pletiva se zapleteným napínacím drátem a v neposlední řadě velmi kvalitní pletiva PRIMA Medium s menšími oky 50 × 50 mm a drátem 2,7 mm a také silná pletiva PRIMA Strong s průměrem drátu 3 mm. Nesmíme zapomenout ani na klasická pozinkovaná pletiva PRIMA v kompaktních rolích 25 m, která pořád mají své důležité místo na plotovém trhu. Současným hitem jsou poplastovaná pletiva PRIMA ANTRACIT, která se hodí prakticky kamkoliv. Jsou tedy ideálním řešením pro každý zahradní plot.