Plotové panely 3D pozinkované

(7 produktů)
Plotové panely 3D mají velikost ok 50 × 200 mm a prolisy, které zaručují tuhost a pevnost plotového dílce. Díky síle drátů 5 mm se oplocení 3D stává vhodným typem průmyslového plotu pro nejrůznější objekty a všude tam, kde je potřeba dbát na zvýšenou bezpečnost a pevnost ohrazení. Žárové zinkování kovových plotů zaručí odolnost povrchu vůči povětrnostním vlivům.

Pozinkované plotové panely 3D nabízíme v širokém výškovém spektru. Výšky 1 030 mm a 1 230 mm můžeme doporučit pro výstavbu oplocení v kombinaci s podezdívkou. Ostatní výšky 1 530 mm, 1 730 mm a 2 030 mm jsou nejvhodnější k oplocení průmyslových objektů, továren, skladišť. Jako vhodný typ sloupku pro kovové plotové dílce 3D doporučujeme ty obdélníkového průřezu 40 × 60 mm, ke kterým nabízíme celou řadu příslušenství, například třmenovou příchytku, hákový šroub s trhací matkou a na propojení jednotlivých dílců panelovou spojku.

Panelový plotový systém (plotové pole kovové) je v našem e-shopu k dispozici nejen v 3D provedení, ale také ve 2D. Více informací najdete v sekci Průmyslové oplocení – plotové dílce.