Stínící tkanina (síťovina) na plot

(26 produktů)
Pokud nechcete být při koupání v bazénu, grilování, nebo práci na zahrádce rušeni pohledy zvědavých sousedů nebo kolemjdoucích, doporučujeme vaše drátěné pletivo pokrýt stínicí neprůhlednou tkaninou. Tato stínicí látka / textilie na plot procento zastínění 80% , 84% a 90% zastínění.
Fólie na plot prodáváme v několika výškách 1 500 mm, 1 750 mm a 2 000 mm a v zeleném a šedém provedení, tak aby co nejpřirozeněji zapadly. Sítě na ploty označované také jako síťoviny nebo stínovky si můžete zakoupit v rolích o různých délkách – od 5 m do 100 m.

Stínicí sítě na plotové pletivo lze připevnit pomocí vázacích drátů nebo stahovacích pásek. Stejným způsobem lze zastínit také svařované ploty PANTANET a FORTINET i plotové dílce 3D a 2D. Pokud váháte, zda stínicí síť na plot, která bývá prodávána i jako plotová krycí stínicí fólie, zakoupit a dáváte přednost přírodnímu typu zastínění plotů, seženete u nás i bambusové plotové rohože a umělý živý plot.

Stínicí plachty na plot vám dovezeme až přímo domů, nebo můžete využít osobního odběru v Mukařově u Prahy a v Rajhradě u Brna.