Novinky levného oplocení

(35 produktů)
Pokud nemáte možnost zabetonování sloupků a vzpěr standardním způsobem 500 mm do vyvrtaného otvoru Ø 150 mm, máme pro vás připravené pozinkované patky na kulaté sloupky ø 38 a 48 mm, které snadno využijete při instalaci na betonový nebo asfaltový povrch.

Představujeme i další novinku, která je skvělou montážní pomůckou při vybírání zeminy z otvorů pro plotové sloupky. Jedná se o ruční bagr, který vám v kombinaci se zemním vrtákem hodně usnadní práci. Velmi levnou a efektivní novinkou jsou také nerezové příchytky na uchycení průmyslových panelů 2D a 3D ke konstrukci brány a pro své univerzální provedení se dají použít i jako samostatné držáky plotových dílců na obdélníkové nebo čtvercové sloupky.

V případě, že máte zájem o spojení svařovaných průmyslových panelů s kruhovými sloupky ø 48 mm, máme pro vás novinku v podobě koncových i průběžných objímek. Trendem na plotovém trhu je umělý živý plot, který dokonale imituje jehličnan a spolehlivě ochrání vaše soukromí před pohledy zvědavců.

V oblasti novinek nesmíme zapomenout ani na zemědělce, pro které jsme připravili nejlevnější pozinkované pletivo na trhu zvané ohradové pletivo. Větší bezpečnost vašim plotům zaručí pozinkovaná žiletková páska v návinu 50 m, kterou můžete instalovat v několika vrstvách nad sebe. Novinkou v oblasti drátěných plotů jsou napínací dráty STRONG, které nabízíme rovněž jako u standardu ve třech baleních. Jak už název napovídá, jedná se o silné dráty s pozinkovaným jádrem 2,5 mm a zbytek do 3,5 mm tvoří plastová vrstva. Chcete si vkusně zastínit plot a nevíte jak toho docílit? Vyberte si z naší nabídky stínících prvků jako jsou umělé živé ploty, zelené a šedé zastíňovací tkaniny, umělé a přírodní bambusy