Archiv novinek

Expedice i výdejna zůstávají v pondělí 6. 7. zavřené
30.6.2020
Na Den upálení mistra Jana Husa naše výdejny v Mukařově u Prahy a v Rajhradě u Brna zavřené. Nebudeme ani expedovat zásilky. Doufáme, že tím, vám, našim milým zákazníkům nijak nepřekazíme kutilské plány.
Aktuální informace: Jsme zpět v běžném provozu
31.5.2020
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu odbavujeme a expedujeme bez omezení. Odběrná místa mají běžnou provozní dobu.
„Najdete nás na Facebooku.“ Fráze moderní doby, která platí i u nás
28.5.2020
Doba, kdy se reálný život pojí s fungováním na sociálních sítích, si žádá toto propojení ve všech směrech. A i my v levné-oplocení.cz jdeme s dobou.
Přejeme vám veselé Velikonoce
9.4.2020
Ačkoli budou letošní Velikonoce trošku jiné než tradiční svátky jara, na které jsme zvyklí, chceme popřát vám, našim milým zákazníkům, abyste je strávili vesele, pohodově a ve zdraví. Na vaše objednávky jsme nezapomněli, expedujeme je hned, jak je kapacitně zvládneme odbavit. 
Čas běží: Spirály k rajčatům nyní za akční cenu
1.4.2020
Ačkoli jsou sazeničky rajčat zatím jen v sadbovačích, až je budete v květnu přesazovat na zahradu či do skleníku, budete k nim potřebovat kvalitní tyče. Keříčková rajčata v květináči si na balkoně či dvoře s růstem poradí samy, tyčkové odrůdy rajčat ale musí mít při růstu oporu: dřevěnou tyč nebo kovovou spirálu. 
Tipy na zahradu: Probuďte ji na jaře do plné parády
29.2.2020
Ze zimního spánku se potřebují probudit všichni. My lidé postupné svlékáme vrstvy teplého oblečení a jarní únava mizí s prodlužujícími se dny a se zelenajícími se loukami. Keře, stromy a trávník čekají, až je někdo zbaví zimního nepořádku, ostříhá a přihnojí a malé sazenice zeleniny či jednoletých rostlin čekají v sadbovačích, až je konečně vysadíme na záhonky. Pozornost i zaslouží také zahradní vybavení a oplocení.
Ozdobte ploty zvířátkům a užijte si pohodové Vánoce
16.12.2019
Zima není zrovna ideální období pro stavbu nového plotu. Betonování v mrazech se totiž nehodí a ani dny s dlouhými večery nelákají k práci na zahradě a kolem domu. Místo rozkvetlých popínavek ale můžete plot ozdobit. Pro sebe i pro zvířátka. Protože konec roku si zaslouží pohodu ve vašich obývácích i na vašich zahradách.
Otevírací doba a vyřizování objednávek na konci roku
8.12.2019
Blížící se konec roku je vždy doba s velkými očekáváními, ale také útěk od pracovního shonu a bilancování uplynulých měsíců. Proto i my v levne-oploceni.cz necháme přes svátky na přelomu roku výdejny i expedici objednávek zavřené. Pokud si ale u nás chystáte udělat zimní objednávku, máte dostatek času i příležitostí.
I váš plot chce v zimě vypadat dobře. Postarejte se o něj
13.11.2019
Protože chladné nebo dokonce mrazivé dny nejsou zrovna ideálním časem na betonování, nechte výstavbu nového oplocení na jaro. Na podzim a přes zimu je spíš prostor pro zjišťování škod, nedostatků a opravu toho, co příroda nebo jiní záškodníci za celý rok napáchali. Máme pro vás pár zásad a tipů, jak se během chladných dnů o plot postarat nebo jak jej vylepšit.
Naše výdejny zůstanou 28. října zavřené
17.10.2019
S dostatečným předstihem bychom chtěli informovat naše zákazníky, aby si, v případě požadavku na osobní odběr, neplánovali vyzvednutí objednávky v A-Z skladech v Rajhradě u Brna nebo Mukařově u Prahy na pondělí 28. října. V den státního svátku, kdy si připomínáme výroční vzniku samostatného Československého státu, budeme mít zavřeno.
Rozumíte plotům? Napoví vám slovník pojmů
9.10.2019
Víte, co je to bavolet nebo napínák? Stejně jako ostatní produkty a jejich odvětví mají specifickou terminologii, tak i ploty, oplocení či pletiva a práce s nimi spojené mají svou typickou „hantýrku“ a odborné pojmy. Ať už v tom vynikáte a chcete se jen přezkoušet, nebo si s něčím nevíte rady, pomůže vám slovník pojmů.
Umělý živý plot? Zelený bude celoročně. I bez zalévání.
21.8.2019
Udržovat ploty kolem zahrady nebo domu v dobrém stavu dá někdy pořádnou fušku. Prostor kolem nich ale můžete efektivně využít. Třeba pro výsadbu rostlin. Pokud si zvolíte vhodné kytky nebo dřeviny, udělají z plotu přirozenou oporu, zakryjí jeho případné nedostatky, zneprůhlední ho pro zvědavé oči sousedů a zkrášlí váš pozemek.
Novinky na našem e-shopu
9.7.2019
Prázdniny jsou v plném proudu, avšak my ani na chvíli neleníme. Podívejte se, jaké novinky ze světa plotů a pletiv na náš e-shop právě přistály. Které z nich na zahradě využijete?
Fotogalerie v novém designu – inspirujte se
14.6.2019
Hledáte inspiraci, jak oplotit váš pozemek? Dali jsme dohromady fotografie od našich spokojených zákazníků a oblékli jsme celou fotogalerii do nového kabátku, nebo spíš montérek? Ale sluší jí to, že?
Nejprodávanější výrobky roku 2018 aneb Tohle jste si oblíbili
25.4.2019
Plánujete nutné opravy okolo vašeho domu? Jarní sezóna je pro venkovní práce náročná. Po zimě je potřeba vše uvést do původního stavu, a tak se nechte při výběru vhodného materiálu inspirovat. A třeba rovnou našimi zákazníky. Pojďte se s námi podívat na stručný přehled těch nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu. Padlo vám něco z toho do oka?
Naplánujte si práci na nadcházející sezónu
25.2.2019
Zimní období není pro venkovní práce nijak zvlášť hektické. Zima je dlouhá a vy už se určitě nemůžete dočkat, jak něco opravíte nebo postavíte. Využijte tento čas efektivně a začněte si už teď plánovat práci na nadcházející, aktivní období.
Vánoční provoz
19.12.2018
Vážení zákazníci, poslední expedice objednaného zboží před vánočními svátky proběhne dne 20.12.2018 s termínem doručení 21.12.2018. Rozesílání zboží bude obnoveno dne 7.1.2019.
Tip na dárek pro celou rodinu: umělý živý plot
3.12.2018
Postavili jste nový dům, zasadili stromy a keře a teď počítáte, kolik let bude trvat, než vám zajistí úkryt před zvědavými sousedy? Nebo jen potřebujete zastínit balkon a skrýt se před pohledy lidí z ulice? Soukromí je pro mnoho z nás velmi cenné. Co si je nadělit už letos k Vánocům? Tak budete na příchod nové sezóny předem připraveni.
Babí léto na zahradě? Rozhodně ne jen lenošení
15.9.2018
Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na zazimování máte sice ještě čas, ale i tak můžete pro zahradu na konci srpna a v září něco udělat.
Plot jako vizitka majitele domu
2.7.2018
Každá návštěva musí přes plot, většinou tedy brankou. Ale stejně, plot a branka jsou první, co u vás lidé uvidí. A i ti, kteří k vám nemíří.