Archiv novinek

Je nejvyšší čas zkontrolovat a opravit plot před nacházející zimou
29.9.2023
Na podzim byste měli obejít všechno ploty okolo vašeho pozemku, zjistit škody a případně opravit to, co příroda nebo jiní záškodníci za celý rok napáchali. Zima bude dlouhá a rozbitý plot by nemusel nápor sněhu a mrazu vydržet. Máme pro vás tipy, jak ohrazení pozemku zabezpečit a vylepšit. 
Plot mezi sousedy: Kdo ho postaví a čí je
16.8.2023
Čí je plot? Kdo ho vybere, postaví a kdo se o něj bude starat, když bude na hranici pozemků? Kdo platí a staví plot, zeď nebo jinou rozhradu mezi sousedy? Na tyto otázky odpovídá Stavební zákon a Nový občanský zákoník. A taky náš článek. 
Jak vybrat a naplánovat oplocení pro slepice
8.6.2023
Nezavírejte přes léto slepice do tmavého kurníku. Postavte jim venkovní výběh.
Čas výsadby rajčat je tu. Už máte spirály?
30.4.2023
Ačkoli jsou sazeničky rajčat do zmrzlých ještě v sadbovačích, až je budete v květnu přesazovat na zahradu či do skleníku, budete k nim potřebovat kvalitní tyče. Keříčková rajčata v květináči si na balkoně či dvoře s růstem poradí sama, tyčkové odrůdy ale musí mít při růstu oporu: dřevěnou tyč nebo kovovou spirálu. Jinak by se totiž stonky pod tíhou plodů nebo vlivem přírodních podmínek polámaly, rajčata by nedozrála a sazenice uschly. Nepropásněte tedy nákup0 zahradních spirál k rajčatům. 
Jaký živý plot si vysázet? Oblibě se těší túje či habry
20.2.2023
Víc přírodní, víc zelená. Taková je zahrada obehnaná živým plotem. Navíc v ní bude příjemné soukromí a ticho bez prachu z ulice, ptáčci a další drobná zvířátka najdou ve větvích úkryt a celý prostor bude působit klidným a útulným dojmem. Živý plot je ale náročnější na údržbu než ten drátěný.
Jak postavit lesní oplocenku
22.11.2022
Pokud se chystáte vysadit nový les, ať už kvůli kůrovci nebo z jiného důvodu, malé sazeničky některých dřevin je nutné oplotit, aby si na nich při první příležitosti nepochutnala lesní zvěř. Stavba lesní oplocenky není žádná věda. Stačí vědět, jak na to.
Jak a čím oplotit stavební parcelu
13.9.2022
Bezpečnost i soukromí na stavebním místě je základ.
Máme 95 % spokojených zákazníků
31.3.2022
Hodnocení nákupu na e-shopu Levné-oplocení.cz je pro nás pochvala za odváděnou práci a také příležitost pro to, jak naše služby ještě vylepšit. Jsme totiž rádi, když nám zákazníci napíšou své pozitivní zkušenosti, stejně jako když nám připomenou, co bychom mohli na našem e-shopu nebo v rámci služeb vylepšit.
Přejeme vám kouzelné Vánoce
12.12.2021
Z celého našeho oranžovozeleného srdce bychom chtěli vám, našim milým zákazníkům, popřát krásné Vánoce. Užijte si klidné a pohodové poslední dny roku. Ať jsou nejkrásnější svátky kouzelné přesně tak, jak jste si je vysnili.
Trendy oplocení v loňské sezóně
1.7.2021
Váháte nad výběrem plotu? Inspirujte se tím, jaký druh oplocení u nás zákazníci koupili v loňské sezóně nejčastěji. Celkem totiž postavili z pletiv a panelů Levného oplocení více než 70 kilometrů plotu! 
Výběr produktů pro zahrádkáře: lepší úroda a hezčí záhonky
29.4.2021
Říká se, že po zmrzlých (ledových) mužích je nejvyšší čas vysázet přísadbu a předpěstované rostlinky na zahradní záhony. S výsadbou se ale často pojí problémy spojené s ohraničením záhonků, aby po nich neběhali děti či domácí mazlíčci, aby byla hezky oddělená zahrádka užitková od okrasné, k čemu přivázat rajčata, jakmile se začnou pomaličku šplhat vzhůru, a jak udělat příhodné podmínky pro sazeničky vinné révy. 
Posíláme vám přání hezkých Velikonoc
25.3.2021
Přejeme všem našim zákazníkům veselé Velikonoce. Zároveň upozorňujeme, že 2. a 5. 4. nebude fungovat výdej zboží ani nebudeme expedovat objednávky.
Poradíme s výrobou voliér a výběhů
2.2.2021
Pokud už vás svědí kutilské ruce, protože zima není na vylepšování zahrady a okolí domu to nejlepší období, pusťte se třeba do nového výběhu či voliéry pro vaše domácí zvířata. A až vyjdou první jarní paprsky, můžete vytáhnout na sluníčko voliéry pro andulky nebo pustit slepice, králíky či ovce na první čerstvou trávu. Nebo uvažujete o tom, že byste si z jara teprve pořídili mláďátka ovcí, koz, králíků nebo malá kuřátka? Sepsali jsme pro vás pár důvodů, proč se to vyplatí. 
Letošní plotová sezona u nás končí 18. prosince
18.11.2020
Konec roku se blíží mílovými kroky. Pokud u vás ještě neudeřily ranní mrazíky nebo si chcete připravit výbavu na jarní stavbu plotu, máte stále dost času.
Omrkněte novinky v naší nabídce
28.10.2020
Do naší nabídky jsme doplnili několik nových produktů nebo produktových variací a rozšířili tak možnosti, kterými si můžete zabezpečit a zkrášlit svoje zahrady, okolí domů, sady, komerční objekty nebo stavební parcely. Než přijdou první ranní mrazíky, je stále vhodná doba pro betonování sloupků a instalaci plotu. Navíc je podzim ideálním obdobím pro vylepšování vašich plotů, například jeho zastínění nebo opravu odřenin. 
Provoz e-shopu v souvislosti s mimořádnými vládními opatřeními
22.10.2020
Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím k provozu e-shopu.
Výdejní místo v Mukařově funguje od 22. 7. do 24. 7. v omezeném provozu
21.7.2020
Provoz výdejního místa v Mukařově u Prahy bude od středy 22. 7. do pátku 24. 7. omezený z důvodu opravy vjezdu do areálu prodejny. Věnujte prosím pozornost dalším informacím v aktualitě.
„Najdete nás na Facebooku.“ Fráze moderní doby, která platí i u nás
6.7.2020
Doba, kdy se reálný život pojí s fungováním na sociálních sítích, si žádá toto propojení ve všech směrech. A i my v levné-oplocení.cz jdeme s dobou.
Aktuální informace: Jsme zpět v běžném provozu
31.5.2020
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu odbavujeme a expedujeme bez omezení. Odběrná místa mají běžnou provozní dobu.
Rozumíte plotům? Napoví vám slovník pojmů
9.10.2019
Víte, co je to bavolet nebo napínák? Stejně jako ostatní produkty a jejich odvětví mají specifickou terminologii, tak i ploty, oplocení či pletiva a práce s nimi spojené mají svou typickou „hantýrku“ a odborné pojmy. Ať už v tom vynikáte a chcete se jen přezkoušet, nebo si s něčím nevíte rady, pomůže vám slovník pojmů.