Archiv novinek

Máme 95 % spokojených zákazníků
31.8.2021
Hodnocení nákupu na e-shopu Levné-oplocení.cz je pro nás pochvala za odváděnou práci a také příležitost pro to, jak naše služby ještě vylepšit. Jsme totiž rádi, když nám zákazníci napíšou své pozitivní zkušenosti, stejně jako když nám připomenou, co bychom mohli na našem e-shopu nebo v rámci služeb vylepšit.
Trendy oplocení v loňské sezóně
1.7.2021
Váháte nad výběrem plotu? Inspirujte se tím, jaký druh oplocení u nás zákazníci koupili v loňské sezóně nejčastěji. Celkem totiž postavili z pletiv a panelů Levného oplocení více než 70 kilometrů plotu! 
Výběr produktů pro zahrádkáře: lepší úroda a hezčí záhonky
29.4.2021
Říká se, že po zmrzlých (ledových) mužích je nejvyšší čas vysázet přísadbu a předpěstované rostlinky na zahradní záhony. S výsadbou se ale často pojí problémy spojené s ohraničením záhonků, aby po nich neběhali děti či domácí mazlíčci, aby byla hezky oddělená zahrádka užitková od okrasné, k čemu přivázat rajčata, jakmile se začnou pomaličku šplhat vzhůru, a jak udělat příhodné podmínky pro sazeničky vinné révy. 
Posíláme vám přání hezkých Velikonoc
25.3.2021
Přejeme všem našim zákazníkům veselé Velikonoce. Zároveň upozorňujeme, že 2. a 5. 4. nebude fungovat výdej zboží ani nebudeme expedovat objednávky.
Poradíme s výrobou voliér a výběhů
2.2.2021
Pokud už vás svědí kutilské ruce, protože zima není na vylepšování zahrady a okolí domu to nejlepší období, pusťte se třeba do nového výběhu či voliéry pro vaše domácí zvířata. A až vyjdou první jarní paprsky, můžete vytáhnout na sluníčko voliéry pro andulky nebo pustit slepice, králíky či ovce na první čerstvou trávu. Nebo uvažujete o tom, že byste si z jara teprve pořídili mláďátka ovcí, koz, králíků nebo malá kuřátka? Sepsali jsme pro vás pár důvodů, proč se to vyplatí. 
Přejeme vám kouzelné Vánoce
15.12.2020
Z celého našeho oranžovozeleného srdce bychom chtěli vám, našim milým zákazníkům, popřát krásné Vánoce. Užijte si klidné a pohodové poslední dny roku. Ať jsou nejkrásnější svátky kouzelné přesně tak, jak jste si je vysnili.
Letošní plotová sezona u nás končí 18. prosince
18.11.2020
Konec roku se blíží mílovými kroky. Pokud u vás ještě neudeřily ranní mrazíky nebo si chcete připravit výbavu na jarní stavbu plotu, máte stále dost času.
Omrkněte novinky v naší nabídce
28.10.2020
Do naší nabídky jsme doplnili několik nových produktů nebo produktových variací a rozšířili tak možnosti, kterými si můžete zabezpečit a zkrášlit svoje zahrady, okolí domů, sady, komerční objekty nebo stavební parcely. Než přijdou první ranní mrazíky, je stále vhodná doba pro betonování sloupků a instalaci plotu. Navíc je podzim ideálním obdobím pro vylepšování vašich plotů, například jeho zastínění nebo opravu odřenin. 
Provoz e-shopu v souvislosti s mimořádnými vládními opatřeními
22.10.2020
Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím k provozu e-shopu.
Výdejní místo v Mukařově funguje od 22. 7. do 24. 7. v omezeném provozu
21.7.2020
Provoz výdejního místa v Mukařově u Prahy bude od středy 22. 7. do pátku 24. 7. omezený z důvodu opravy vjezdu do areálu prodejny. Věnujte prosím pozornost dalším informacím v aktualitě.
„Najdete nás na Facebooku.“ Fráze moderní doby, která platí i u nás
6.7.2020
Doba, kdy se reálný život pojí s fungováním na sociálních sítích, si žádá toto propojení ve všech směrech. A i my v levné-oplocení.cz jdeme s dobou.
Aktuální informace: Jsme zpět v běžném provozu
31.5.2020
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu odbavujeme a expedujeme bez omezení. Odběrná místa mají běžnou provozní dobu.
Rozumíte plotům? Napoví vám slovník pojmů
9.10.2019
Víte, co je to bavolet nebo napínák? Stejně jako ostatní produkty a jejich odvětví mají specifickou terminologii, tak i ploty, oplocení či pletiva a práce s nimi spojené mají svou typickou „hantýrku“ a odborné pojmy. Ať už v tom vynikáte a chcete se jen přezkoušet, nebo si s něčím nevíte rady, pomůže vám slovník pojmů.
Umělý živý plot? Zelený bude celoročně. I bez zalévání.
21.8.2019
Udržovat ploty kolem zahrady nebo domu v dobrém stavu dá někdy pořádnou fušku. Prostor kolem nich ale můžete efektivně využít. Třeba pro výsadbu rostlin. Pokud si zvolíte vhodné kytky nebo dřeviny, udělají z plotu přirozenou oporu, zakryjí jeho případné nedostatky, zneprůhlední ho pro zvědavé oči sousedů a zkrášlí váš pozemek.
Novinky na našem e-shopu
9.7.2019
Prázdniny jsou v plném proudu, avšak my ani na chvíli neleníme. Podívejte se, jaké novinky ze světa plotů a pletiv na náš e-shop právě přistály. Které z nich na zahradě využijete?
Fotogalerie v novém designu – inspirujte se
14.6.2019
Hledáte inspiraci, jak oplotit váš pozemek? Dali jsme dohromady fotografie od našich spokojených zákazníků a oblékli jsme celou fotogalerii do nového kabátku, nebo spíš montérek? Ale sluší jí to, že?
Nejprodávanější výrobky roku 2018 aneb Tohle jste si oblíbili
25.4.2019
Plánujete nutné opravy okolo vašeho domu? Jarní sezóna je pro venkovní práce náročná. Po zimě je potřeba vše uvést do původního stavu, a tak se nechte při výběru vhodného materiálu inspirovat. A třeba rovnou našimi zákazníky. Pojďte se s námi podívat na stručný přehled těch nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu. Padlo vám něco z toho do oka?
Naplánujte si práci na nadcházející sezónu
25.2.2019
Zimní období není pro venkovní práce nijak zvlášť hektické. Zima je dlouhá a vy už se určitě nemůžete dočkat, jak něco opravíte nebo postavíte. Využijte tento čas efektivně a začněte si už teď plánovat práci na nadcházející, aktivní období.
Babí léto na zahradě? Rozhodně ne jen lenošení
15.9.2018
Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na zazimování máte sice ještě čas, ale i tak můžete pro zahradu na konci srpna a v září něco udělat.
Plot jako vizitka majitele domu
2.7.2018
Každá návštěva musí přes plot, většinou tedy brankou. Ale stejně, plot a branka jsou první, co u vás lidé uvidí. A i ti, kteří k vám nemíří.