Archiv novinek

Jak jste byli s nákupem spokojeni? Ohodnoťte nás na Heurece
31.8.2020
Zpětná vazba od nakupujících je pro nás pochvala za odvedenou práci nebo hnací motor pro to, abychom mohli naše služby ještě vylepšit. Jsme rádi, že nám píšete recenze (nejen) na Heureku. 
Výdejní místo v Mukařově funguje od 22. 7. do 24. 7. v omezeném provozu
21.7.2020
Provoz výdejního místa v Mukařově u Prahy bude od středy 22. 7. do pátku 24. 7. omezený z důvodu opravy vjezdu do areálu prodejny. Věnujte prosím pozornost dalším informacím v aktualitě.
„Najdete nás na Facebooku.“ Fráze moderní doby, která platí i u nás
6.7.2020
Doba, kdy se reálný život pojí s fungováním na sociálních sítích, si žádá toto propojení ve všech směrech. A i my v levné-oplocení.cz jdeme s dobou.
Aktuální informace: Jsme zpět v běžném provozu
31.5.2020
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu odbavujeme a expedujeme bez omezení. Odběrná místa mají běžnou provozní dobu.
Tipy na zahradu: Probuďte ji na jaře do plné parády
29.2.2020
Ze zimního spánku se potřebují probudit všichni. My lidé postupné svlékáme vrstvy teplého oblečení a jarní únava mizí s prodlužujícími se dny a se zelenajícími se loukami. Keře, stromy a trávník čekají, až je někdo zbaví zimního nepořádku, ostříhá a přihnojí a malé sazenice zeleniny či jednoletých rostlin čekají v sadbovačích, až je konečně vysadíme na záhonky. Pozornost i zaslouží také zahradní vybavení a oplocení.
Rozumíte plotům? Napoví vám slovník pojmů
9.10.2019
Víte, co je to bavolet nebo napínák? Stejně jako ostatní produkty a jejich odvětví mají specifickou terminologii, tak i ploty, oplocení či pletiva a práce s nimi spojené mají svou typickou „hantýrku“ a odborné pojmy. Ať už v tom vynikáte a chcete se jen přezkoušet, nebo si s něčím nevíte rady, pomůže vám slovník pojmů.
Umělý živý plot? Zelený bude celoročně. I bez zalévání.
21.8.2019
Udržovat ploty kolem zahrady nebo domu v dobrém stavu dá někdy pořádnou fušku. Prostor kolem nich ale můžete efektivně využít. Třeba pro výsadbu rostlin. Pokud si zvolíte vhodné kytky nebo dřeviny, udělají z plotu přirozenou oporu, zakryjí jeho případné nedostatky, zneprůhlední ho pro zvědavé oči sousedů a zkrášlí váš pozemek.
Novinky na našem e-shopu
9.7.2019
Prázdniny jsou v plném proudu, avšak my ani na chvíli neleníme. Podívejte se, jaké novinky ze světa plotů a pletiv na náš e-shop právě přistály. Které z nich na zahradě využijete?
Fotogalerie v novém designu – inspirujte se
14.6.2019
Hledáte inspiraci, jak oplotit váš pozemek? Dali jsme dohromady fotografie od našich spokojených zákazníků a oblékli jsme celou fotogalerii do nového kabátku, nebo spíš montérek? Ale sluší jí to, že?
Nejprodávanější výrobky roku 2018 aneb Tohle jste si oblíbili
25.4.2019
Plánujete nutné opravy okolo vašeho domu? Jarní sezóna je pro venkovní práce náročná. Po zimě je potřeba vše uvést do původního stavu, a tak se nechte při výběru vhodného materiálu inspirovat. A třeba rovnou našimi zákazníky. Pojďte se s námi podívat na stručný přehled těch nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu. Padlo vám něco z toho do oka?
Naplánujte si práci na nadcházející sezónu
25.2.2019
Zimní období není pro venkovní práce nijak zvlášť hektické. Zima je dlouhá a vy už se určitě nemůžete dočkat, jak něco opravíte nebo postavíte. Využijte tento čas efektivně a začněte si už teď plánovat práci na nadcházející, aktivní období.
Babí léto na zahradě? Rozhodně ne jen lenošení
15.9.2018
Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na zazimování máte sice ještě čas, ale i tak můžete pro zahradu na konci srpna a v září něco udělat.
Plot jako vizitka majitele domu
2.7.2018
Každá návštěva musí přes plot, většinou tedy brankou. Ale stejně, plot a branka jsou první, co u vás lidé uvidí. A i ti, kteří k vám nemíří.
Chraňte rostliny před nezvanými návštěvníky
5.6.2018
Abyste si zajistili perfektní úrodu zeleniny nebo krásný květinový záhon, nezpomínejte rostliny chránit. Třeba před neposedným psem nebo kočkou.
NOVINKY letošní sezóny
16.5.2018
S novou sezónou přinášíme také nové zboží. Novinky ze světa plotů a pletiv, které můžete využít na zahradě.
Vyzdobte si plot - 5 tipů, jak na to
1.3.2018
Plot nemusí být jen zelený, hnědý nebo šedý. Popusťte uzdu fantazie a vyzdobte si plot tak, že žádný kolemjdoucí od něj neodtrhne oči.
5 tipů pro práci na zahradě v únoru
4.2.2018
Zima ještě nekončí, ale práce na zahradě může začít. Na hloubení jámy a stavění plotů to ještě není, i tak se ale najde na zahradě práce.
Novinky v nabídce
26.8.2017
Prázdniny jsou pomalu u konce, ale my jsme nepolevili ani během nich. Vybrali jsme pro vás nové zboží, které si už nyní můžete vybrat u nás na e-shopu. Co vás čeká?
Pletivo zahradu ochrání i ozdobí
13.3.2017
Dávno už neplatí, že pletivo má pouze chránit záhony, můžete je použít také jako ozdobu celé zahrady. Chovatelský plot pak lze využít k výrobě klecí pro zvířata.
Snadná montáž plotových sloupků s patkami na sloupky!
19.9.2016
Potřebujete jednoduše připevnit plotové sloupky a nevíte jak? Pak právě vám nabízíme řešení v podobě patek na sloupky. Namontujete je snadno a rychle, jsou vhodné na různé typy základů, navíc je nabízíme za velmi příjemnou cenu.