Archiv novinek

Nejprodávanější výrobky roku 2018 aneb tohle jste si oblíbili
25.4.2019
Plánujete nutné opravy okolo vašeho domu? Jarní sezóna je pro venkovní práce náročná. Po zimě je potřeba vše uvést do původního stavu, a tak se nechte při výběru vhodného materiálu inspirovat. A třeba rovnou našimi zákazníky. Pojďte se s námi podívat na stručný přehled těch nejoblíbenějších produktů z našeho e-shopu. Padlo vám něco z toho do oka?
Naplánujte si práci na nadcházející sezónu
25.2.2019
Zimní období není pro venkovní práce nijak zvlášť hektické. Zima je dlouhá a vy už se určitě nemůžete dočkat, jak něco opravíte nebo postavíte. Využijte tento čas efektivně a začněte si už teď plánovat práci na nadcházející, aktivní období.
Vánoční provoz
19.12.2018
Vážení zákazníci, poslední expedice objednaného zboží před vánočními svátky proběhne dne 20.12.2018 s termínem doručení 21.12.2018. Rozesílání zboží bude obnoveno dne 7.1.2019.
Tip na dárek pro celou rodinu: umělý živý plot
3.12.2018
Postavili jste nový dům, zasadili stromy a keře a teď počítáte, kolik let bude trvat, než vám zajistí úkryt před zvědavými sousedy? Nebo jen potřebujete zastínit balkon a skrýt se před pohledy lidí z ulice? Soukromí je pro mnoho z nás velmi cenné. Co si je nadělit už letos k Vánocům? Tak budete na příchod nové sezóny předem připraveni.
Jak ochránit stromky před okusem?
3.10.2018
Vlastníte les a potřebujete, aby vám mladé stromky přes zimu nezničila zvěř? Rádi vám poradíme, jak mladý les ochránit.
Babí léto na zahradě? Rozhodně ne jen lenošení
15.9.2018
Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na zazimování máte sice ještě čas, ale i tak můžete pro zahradu na konci srpna a v září něco udělat.
Plot jako vizitka majitele domu
2.7.2018
Každá návštěva musí přes plot, většinou tedy brankou. Ale stejně, plot a branka jsou první, co u vás lidé uvidí. A i ti, kteří k vám nemíří.
Chraňte rostliny před nezvanými návštěvníky
5.6.2018
Abyste si zajistili perfektní úrodu zeleniny nebo krásný květinový záhon, nezpomínejte rostliny chránit. Třeba před neposedným psem nebo kočkou.
NOVINKY letošní sezóny
16.5.2018
S novou sezónou přinášíme také nové zboží. Novinky ze světa plotů a pletiv, které můžete využít na zahradě.
Vyzdobte si plot - 5 tipů, jak na to
1.3.2018
Plot nemusí být jen zelený, hnědý nebo šedý. Popusťte uzdu fantazie a vyzdobte si plot tak, že žádný kolemjdoucí od něj neodtrhne oči.
5 tipů pro práci na zahradě v únoru
4.2.2018
Zima ještě nekončí, ale práce na zahradě může začít. Na hloubení jámy a stavění plotů to ještě není, i tak se ale najde na zahradě práce.
Pletivo proti okusu aneb aby stromky přežily zimu
4.1.2018
V zimě, a nejen tehdy, zajíci a další hledají, do čeho by mohli kousnout. A často nachází právě mladé stromky.
Akční nabídka drátěných plotů
17.10.2017
Chcete si před zimou postavit plot nebo jinak ohraničit pozemek? Nebo byste si rádi nakoupili na jaro pletivo v rolích? Pak je tu pro vás akční nabídka drátěných plotů v kompaktních rolích.
Novinky v nabídce
26.8.2017
Prázdniny jsou pomalu u konce, ale my jsme nepolevili ani během nich. Vybrali jsme pro vás nové zboží, které si už nyní můžete vybrat u nás na e-shopu. Co vás čeká?
AKCE: zinkový sprej bez DPH a doprava ZDARMA
22.6.2017
Myslíme za vás i na údržbu. Proto jsme tentokrát pro oblíbenou akci "bez DPH" vybrali produkt, který se stane nenahraditelným pomocníkem. Jde o zinkový sprej s výbornou antikorozní ochranou.
AKCE: Kleště pro montáž zahradního čtyřhranného pletiva bez DPH
18.5.2017
Oblíbená akce bez DPH je opět tady. Tentokrát uděláme radost všem, co se chystají na montáž pletiva, konkrétně zahradního čtyřhranného pletiva. Díky akci bez DPH ušetříte 106 Kč!
Spirály na rajčata bez DPH
4.5.2017
Zajistěte si letos úrodu rajčat, kterou vám bude kde kdo závidět! Se spirálami k rajčatům máte jistotu, že vaše úroda nepřijde vniveč. Nyní si je můžete pořídit za akční cenu bez DPH!
AKCE: Zemní ruční vrták bez DPH
20.4.2017
Pro oblíbenou akci "zboží bez DPH" jsme si tentokrát vybrali zemní ruční vrták. Místo původní ceny 870 Kč tak můžete počítat pouze s cenou 719 Kč.
AKCE! Rajčatové spirály bez DPH
6.4.2017
Není nad chuť rajčat, která si vypěstujete doma na zahrádce nebo na balkoně v květináči. Aby nepřišla vaše úroda vniveč, pořiďte si zahradní spirálu určenou právě k pěstování rajčat. Nyní za cenu bez DPH! Akce platí do 10. 4. 2017.
Sleva na králičí pletivo: jedno pletivo, spousta využití!
23.3.2017
Králičí pozinkované pletivo nepatří pouze na králikárny. Své uplatnění najde při chovu ostatních domácích zvířat, ptáků a také jako ochrana před okusováním stromů a keřů. A pozor! Nyní si u nás můžete koupit roli 50 m za speciální cenu 709 Kč.