Archiv novinek

Pletivo zahradu ochrání i ozdobí
13.3.2017
Dávno už neplatí, že pletivo má pouze chránit záhony, můžete je použít také jako ozdobu celé zahrady. Chovatelský plot pak lze využít k výrobě klecí pro zvířata.
Den dopravy zdarma 2016 je tady!
11.11.2016
Oblíbená akce Den dopravy zdarma se blíží. Nikam nemusíte chodit, nakupujete z pohodlí domova a při každé objednávce nad 300 Kč za vás zaplatíme dopravu my.
Změna v dopravě a doručování
14.10.2016
Rádi bychom vás informovali o tom, že proběhla změna v účtování dopravy. Jedná se o pozitivní změnu, a tak doufáme, že vám uděláme radost.
Snadná montáž plotových sloupků s patkami na sloupky!
19.9.2016
Potřebujete jednoduše připevnit plotové sloupky a nevíte jak? Pak právě vám nabízíme řešení v podobě patek na sloupky. Namontujete je snadno a rychle, jsou vhodné na různé typy základů, navíc je nabízíme za velmi příjemnou cenu.
Opravte si ploty korekčními spreji
1.8.2016
Potřebujete zapravit drobné oděrky na plotových sloupcích nebo pletivu, nebo jiném druhu ohrazení? Pak si pořiďte naše mnohostraně využitelné korekční spreje, které rychle a jednoduše obnoví vzhled vašeho plotu.
Poradna v novém
1.7.2016
Přestavujeme Vám nově technickou stránku naší Poradny. Nyní zde krom praktických článků můžete zhlédnout také videonávody, ve kterých je názorně ukázán postup činností, což Vám celý proces montáže oplocení jistě zpříjemní.
Jak na oplocení průmyslového objektu a firemního pozemku
10.6.2016
Oplotit průmyslové a firemní objekty kvalitním plotem berte jako nutné opatření. Zajistíte tak bezpečnost na svém pozemku a zároveň alespoň minimální ochranu před krádežemi.
Oplocení pozemku a rodinného domu
31.5.2016
Před samotnou stavbou nového domu řeší lidé předně oplocení pozemku. Je to zcela správně – ať už z bezpečnostního hlediska při stavbě, tak jako prevence proti krádežím.
Jaké ploty a příslušenství využijete na zahradě
24.5.2016
Na jaře a v létě trávíme na zahradách více času. Sázíme stromky, staráme se o záhony, skalky a trávník. Jak to zařídit, aby naše práce nepřišla nazmar? Zaměřte se na oplocení, jako je drátěné, poplastované a pozinkované pletivo, které ochrání vaši úrodu.
Ohradová pozinkovaná pletiva – nejlevnější chovatelské pletivo
9.5.2016
Dobře zvolené ohradové pletivo je základem pro každou ohradu pro ovce, koňský výběh nebo pastvinu pro krávy. Vyberte si nové ovčí pletivo a pastevecká sezona může začít.
Naskladnili jsme nové barvy ve spreji
6.4.2016
Nově v naší nabídce najdete barevné spreje, které využijete nejen na úpravy na plotech, ale můžete je aplikovat i na dřevo, keramiku, plasty, beton či kámen. K dispozici jsou různé barevné odstíny.
Vyberte si k plotu vhodnou zahradní branku
15.3.2016
Plotové branky jsou nedílnou součástí kvalitního oplocení kolem vašeho domu a zahrady. Vybírat je možné z širokého sortimentu přizpůsobeného vašemu plotu.
Nová inspirace - umělý živý plot
26.2.2016
Vážení zákazníci, dovolujeme si vám představit umělý živý plot, který je novinkou v oblasti plotového zastínění. Díky umělému živému plotu, který dokonale imituje jehličnan, se stane vaše zahrada bezpečná před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích.
Nové zboží Levného oplocení
19.1.2016
Vážení zákazníci, věnujte pozornost nově přidaným plotovým produktům, které Vám ulehčí práci při montáži plotů, nebo Vám pomohou zajistit efektivní a estetické zastínění plotu kolem domu.
Jak si zjednodušit práci při montáži plotů
6.1.2016
Jak snadno a rychle vykopat otvory pro plotové sloupky a vzpěry?Jak ušetřit námahu a čas při montáži plotů? Jak udělat otvor do hlíny, aniž byste poškodili strukturu trávníku, či úpravu záhonu?
Den dopravy zdarma
13.11.2015
Vážení zákazníci, v termínu od 18.11. 12.00 hod. do 19.11. 12.00 hod. pořádáme akci "DEN DOPRAVY ZDARMA". Proto neváhejte a využijte skvělou příležitost nákupu plotového zboží bez poplatku za přepravné.
100 % zákazníků nás doporučuje na Heurece
3.11.2015
Na největším českém porovnávači cen Heureka.cz náš obchod doporučuje 100 % zákazníků. Děkujeme.
Porovnání pozinkovaného a poplastovaného pletiva
16.10.2015
Občas se nás zákazníci ptají, jaké mají zvolit pletivo na plot – jestli poplastované, nebo pozinkované. Sepsali jsme proto krátké srovnání.
Nově v nabídce poplastované pletivo Strong
14.9.2015
Přidali jsme do našeho sortimentu plotové pletivo Strong, které je nejpevnějším typem v kategorii poplastovaných plotů.
Inspirace při nákupu oplocení
27.8.2015
Plánujete nákup drátěného plotu a rádi byste viděli, jak vypadá nejen zabalený v roli, ale už nainstalovaný v exteriéru? Podívejte se do naší fotogalerie plotů. Věříme, že zde najdete vhodnou inspiraci i pro váš plot.