Archiv novinek

Poradna v novém
1.7.2016
Přestavujeme Vám nově technickou stránku naší Poradny. Nyní zde krom praktických článků můžete zhlédnout také videonávody, ve kterých je názorně ukázán postup činností, což Vám celý proces montáže oplocení jistě zpříjemní.
Jak na oplocení průmyslového objektu a firemního pozemku
10.6.2016
Oplotit průmyslové a firemní objekty kvalitním plotem berte jako nutné opatření. Zajistíte tak bezpečnost na svém pozemku a zároveň alespoň minimální ochranu před krádežemi.
Oplocení pozemku a rodinného domu
31.5.2016
Před samotnou stavbou nového domu řeší lidé předně oplocení pozemku. Je to zcela správně – ať už z bezpečnostního hlediska při stavbě, tak jako prevence proti krádežím.
Jaké ploty a příslušenství využijete na zahradě
24.5.2016
Na jaře a v létě trávíme na zahradách více času. Sázíme stromky, staráme se o záhony, skalky a trávník. Jak to zařídit, aby naše práce nepřišla nazmar? Zaměřte se na oplocení, jako je drátěné, poplastované a pozinkované pletivo, které ochrání vaši úrodu.
Ohradová pozinkovaná pletiva – nejlevnější chovatelské pletivo
9.5.2016
Dobře zvolené ohradové pletivo je základem pro každou ohradu pro ovce, koňský výběh nebo pastvinu pro krávy. Vyberte si nové ovčí pletivo a pastevecká sezona může začít.
Naskladnili jsme nové barvy ve spreji
6.4.2016
Nově v naší nabídce najdete barevné spreje, které využijete nejen na úpravy na plotech, ale můžete je aplikovat i na dřevo, keramiku, plasty, beton či kámen. K dispozici jsou různé barevné odstíny.
Vyberte si k plotu vhodnou zahradní branku
15.3.2016
Plotové branky jsou nedílnou součástí kvalitního oplocení kolem vašeho domu a zahrady. Vybírat je možné z širokého sortimentu přizpůsobeného vašemu plotu.
Nová inspirace - umělý živý plot
26.2.2016
Vážení zákazníci, dovolujeme si vám představit umělý živý plot, který je novinkou v oblasti plotového zastínění. Díky umělému živému plotu, který dokonale imituje jehličnan, se stane vaše zahrada bezpečná před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích.
Nové zboží Levného oplocení
19.1.2016
Vážení zákazníci, věnujte pozornost nově přidaným plotovým produktům, které Vám ulehčí práci při montáži plotů, nebo Vám pomohou zajistit efektivní a estetické zastínění plotu kolem domu.
Jak si zjednodušit práci při montáži plotů
6.1.2016
Jak snadno a rychle vykopat otvory pro plotové sloupky a vzpěry?Jak ušetřit námahu a čas při montáži plotů? Jak udělat otvor do hlíny, aniž byste poškodili strukturu trávníku, či úpravu záhonu?
Den dopravy zdarma
13.11.2015
Vážení zákazníci, v termínu od 18.11. 12.00 hod. do 19.11. 12.00 hod. pořádáme akci "DEN DOPRAVY ZDARMA". Proto neváhejte a využijte skvělou příležitost nákupu plotového zboží bez poplatku za přepravné.
100 % zákazníků nás doporučuje na Heurece
3.11.2015
Na největším českém porovnávači cen Heureka.cz náš obchod doporučuje 100 % zákazníků. Děkujeme.
Porovnání pozinkovaného a poplastovaného pletiva
16.10.2015
Občas se nás zákazníci ptají, jaké mají zvolit pletivo na plot – jestli poplastované, nebo pozinkované. Sepsali jsme proto krátké srovnání.
Jaký typ pletiva použít pro ochranu stromků proti okusu?
30.9.2015
Pohled na lesní zvěř je sice krásný, ale když vidíte, jak vám okusuje stromky ve vašem lese, sadě nebo na zahrádce, to už je jiné. Přinášíme proto konkrétní rady, jak dřeviny snadno a levně uchránit.
Nově v nabídce poplastované pletivo Strong
14.9.2015
Přidali jsme do našeho sortimentu plotové pletivo Strong, které je nejpevnějším typem v kategorii poplastovaných plotů.
Inspirace při nákupu oplocení
27.8.2015
Plánujete nákup drátěného plotu a rádi byste viděli, jak vypadá nejen zabalený v roli, ale už nainstalovaný v exteriéru? Podívejte se do naší fotogalerie plotů. Věříme, že zde najdete vhodnou inspiraci i pro váš plot.
Prodej mobilního oplocení za výhodné ceny
15.8.2015
Zvláště nyní v létě je zvýšená poptávka po mobilních plotech. U nás seženete kvalitní pozinkované plotové dílce ve dvou výškách a také potřebné příslušenství. Vše za jedny z nejnižších cen v Česku.
Vyzvednutí a prodej plotů v pobočce u Prahy
3.8.2015
Pro zákazníky z Prahy a okolí nabízíme možnost vyzvednout si bez příplatku za dopravné pletiva, ploty, svařovací sítě a další naše zboží v pobočce u Prahy.
Změna adresy při osobním odběru v Rajhradě
15.7.2015
Od 13. 7. 2015 se objednané zboží na výdejním místě v Rajhradě vyzvedává na nové adrese Stará pošta 67.
Jaké máme typy plotových sloupků?
8.7.2015
Stejně jako máme různé druhy drátěného pletiva, tak máme i více typů plotových sloupků. Aby váš výběr a nákup byl co nejsnazší, přinášíme vám přehledný seznam jednotlivých sloupků.