Svařovaná pletiva a svařované sítě

(75 produktů)

Svařované sítě neboli svařovaná pletiva jsou pro svoji pevnost a kvalitu stále oblíbenější pro oplocení pozemku, zahrad či domu. Do kategorie svařovaných plotů zahrnujeme sítě PANTANET a FORTINET. Jejich využití, rady k montáži a výhody jsme sepsali v článku Jak na výběr plotu

Plotové sítě PANTANET se již cenově přibližují klasickým drátěným pletivům, ale kvalitativně jsou svařované sítě oproti čtyřhranným pletivům o stupeň výše. Doporučujeme je zejména tam, kde jsou v zahradách nebo areálech psi. Běžné oplocení větší plemena psů poměrně snadno roztrhají, ale svařované pletivo PANTANET je v každém křížení drátů odporově svařeno, což mu zaručuje velkou pevnost. Po svaření je kvalitně poplastováno ponořením do roztaveného plastu. Tímto procesem je zaručena vysoká přilnavost plastu k pletivu. Nejoblíbenější je mezi poplastovaným svařovaným pletivem typ PANTANET FAMILY, který nabízíme i v barvě antracit.

Ještě vyšší stupeň zabezpečení poskytnou svařované ocelové sítě typu FORTINET. Jde o svařované pletivo, které je pozinkované a následně poplastované. Často se používá pro oplocení elektráren a průmyslových objektů s vysokým stupněm zabezpečení. V kombinaci s ostnatým nebo žiletkovým drátem tyto svařované ploty představují téměř nepřekonatelnou překážku. Svařované ocelové sítě – poplastovaná PANTANET a pozinkovaná s následným poplastováním FORTINET se nejlépe montují na plotové sloupky CLIP.