Plotové sloupky PRIMA pozinkované

(8 produktů)
Ke standardním pozinkovaným pletivům nabízíme kulaté plotové sloupky PRIMA ve dvou průměrech: 38 a 48 mm. Délka sloupků se odvíjí od výšky pletiv. Na to, abyste zvolili správnou délku sloupku k plotu poslouží jednoduchý klíč. K výšce pletiva jednoduše připočtete 500 mm, což je část, která se zabetonuje. Prodáváme plotový sloupek pozink v délkách 1750 mm, 2100 mm, 2250 mm, 2500 mm a 3000 mm.

Plotové pozinkované sloupky PRIMA nabízíme včetně příslušenství, které už je započítáno v ceně. Jedná se o plastový klobouček a příchytku se šroubkem na napínací drát, obojí v černé barvě. Pozinkované kulaté sloupky PRIMA můžete kombinovat se zahradními pletivy, ale také např. s uzlovým či ohradovým pletivem.

V internetové nabídce máme celou řadu plotových sloupků, které se někdy také označují jako trubky na plot. Ke svařovaným sítím Pantanet jsou ideální sloupky Clip, k průmyslovým panelům zase čtvercové sloupky 60 × 60 mm nebo obdélníkové sloupky 40 × 60 mm, pro okrasné ploty do oblouků můžeme nabídnout sloupky Dekolux.

Nevíte si rady, jak rozmístit a jednoduše usadit plotové sloupky pozink? Navštivte naši Poradnu, v ní vám zodpovíme nejčastější dotazy, vysvětlíme názvosloví plotu a poskytneme montážní návody.