Umělý živý plot

(6 produktů)
Zajímavou alternativou v oblasti zastínění drátěného oplocení je umělý živý plot, který vytváří dokonalé soukromí před zvědavými pohledy sousedů, a to jak pro váš dům, tak i zahradu či balkon. Možností využití těchto umělých zelených plotů je opravdu mnoho, stačí mít v sobě kousek kreativity. 

Už nemusíte přemýšlet z čeho živý plot udělat, co je na něj nejlepší, jaké použít sazenice či hnojivo. Rovněž vám odpadne starost s údržbou výsadby, se stříháním a nebudete muset dlouho čekat na to, až vám nově vysazené keře vytvoří přírodní clonu. Zkrátka stačí připevnit umělý živý plot na stávající pletivo či zeď a máte hotovo. Je to vlastně ten nejrychleji rostoucí živý plot. A jeho další výhoda? Je celoročně zelený

K instalaci plastového živého plotu vám postačí černé stahovací pásky, nebo poplastovaný vázací drát v zelené barvě. Nosná část tohoto stále zeleného umělého živého plotu je tvořena výpletem z drátů, do kterého je vpletena dvoubarevná páska dokonale imitující jehličnany. Jde o opravdu zdařilou imitaci živého přírodního plotu, tak aby byla splněna nejen zastiňovací ale i okrasná funkce. 

Zastínění je téměř neprůhledné, oboustranné, bezúdržbové a stálobarevné. Umělý živý plot je značně odolný, takže jej můžete využít ve stínu i na přímém slunci. Okrasné umělé živé ploty na zahradu si můžete zakoupit v 3 m rolích. V nabídce máme nízký plot o výšce 100 cm a 150 cm.