Mobilní oplocení a ploty

(14 produktů)

Sháníte mobilní oplocení? Potřebujete pevné dočasné oplocení staveb? Přemýšlíte, jak vyřešit oplocení staveniště? Řešením je použití mobilních plotových dílců F2 3455/2000 mm s mobilními betonovými podstavci. Spolu vytvoří levný a jednoduchý přenosný plot.

K mobilním plotům nabízíme celou řadu příslušenství, jako je například mobilní spojovací prvek pro pevnější spojení mobilních plotových dílců, dále bezpečnostní spojovací prvek, který lze demontovat pouze pomocí speciálního klíče. V případě, že budete potřebovat z mobilních panelů vytvořit otočné křídlo, které by nahrazovalo funkci brány, doporučujeme použít mobilní kolečko a mobilní otočný závěs. Mobilní ploty v našem e-shopu seženete levně a můžete si je i vyzvednout osobně, a ušetřit tak na poštovném. 

V našem sortimentu najdete vedle provizorního oplocení rovněž panely F1 v rozměru 3500/1200 mm, hojně používané jako mobilní plotová zábrana při koncertech a různých kulturních akcích. Pro tyto události a zvláště pak pro práci na silnicích prodáváme v kategorii přenosného oplocení také skládaný výstražný plot AREA, který je vyroben z vysokopevnostního polyethylenu. Ostatní všechny mobilní panely a zábrany jsou na povrchu pozinkovány.