Levná chovatelská pletiva a sítě

(41 produktů)

Chovatelská pletiva jsou určena pro výrobu klecí pro drobná zvířata, výběhůvoliér pro ptáky a na oplocení pozemků pro chov větších zvířat nebo na ochranu stromků proti okusu. Pamatujeme také na zahrádkáře, pro ty máme v nabídce vinohradnické sloupky nebo spirály k rajčatům pro bezkonkurenční úrodu na zahradách a vinicích. 

Pro ohrazení výběhů, lesních školek a jiných prostor se používá uzlové pletivo, někdy také nazývané jako lesnické nebo oborové. Uzlové lesnické pletivo se pro kvůli jeho příznivé ceně s oblibou používá i pro provizorní oplocení staveb. Podobné využití má poplastovaná svařovaná síť Benita dodávaná v rolích po 25 m. 

Pro výplně klecí na domácí zvířata se hodí šestihranné králičí pletivo, které prodáváme v pozinkovaném i poplastovaném provedení. Stavbu voliéry ulehčí svařované pletivo na voliéry, výběh pro slepice postavíte snadno z poplastovananého pletiva pro drůbež a pro ovce nebo krávy z ohradového pletivaCeloplastové pletivo Polynet zase spolehlivě ochrání jednotlivé kmeny stromků a keřů před okusem lesní zvěře na zahradě, v sadu nebo v lese.