Vchodová branka

(37 produktů)

Branka k plotu a zahradní brána PRIMA a Fortinet

Potřebujete doplnit plot o kvalitní a cenově dostupnou jednokřídlou branku nebo dvoukřídlou bránu? 
Univerzální branka k plotu (jednokřídlá) a dvoukřídlá brána PRIMA, jsou určené pro drátěné ploty smontované ze zahradního pletiva Standard nebo poplastovaného pletiva Super, dodávané jsou také k brance nebo bráně kulaté poplastované sloupky. Branky mají dva nosné sloupy, stavitelné panty, kliku a standardní zámek bez FABky - tu je možné zakoupit samostatně. Plotovou branku můžete vybírat z různých výšek podle vašich požadavků.
Zahradní vrata, dvoukřídlé plotové brány PRIMA, jsou vybaveny zajišťovacím kolíkem - zarážkou. Plotové brány PRIM jsou pozinkované a poté lakované na barvu zelenou nebo antracitově šedou.
 
Ke svařovaným sítím nebo ke klasickému čtyřhrannému poplastovanému pletivu je ideální a univerzální jednokřídlá kovová plotová branka nebo dvoukřídlá brána Fortinet.
Branka Fortinet je v šířce 1 000 mm nebo 1 250 mm. Vysoké jsou od 950 mm do 1 950 mm. Brána dvoukřídlá má šíři 3 000 mm nebo 4 000 mm jejich výška odpovídá stejným rozměrům jako branka tj. od 950 mm do 1 950 mm.
Branka a brána je vyplněna svařovanou sítí s oky o rozměrech 50 x 50 mm. Ve výbavě jsou nastavitelné panty, zámek FAB a 2 nosné poplastované sloupy.

Branka do mobilního oplocení (3D branka)

Vchodová branka 3D do mobilního (staveništního) oplocení jednokřídlá je v pozinkovaném a v poplastovaném provedení. Vybírat můžete z barev - zelené a antracitově šedé. Branka je široká 1 000 mm ve výškách 1 200 mm, 1 500 mm, 1 700 mm a 2 000 mm. Jsou univerzální ke všem typům panelových výplní s prolisy. Jejich vybavení obsahuje zámek, 2 nosné sloupy 80 x 80 mm a nastavitelné panty.