Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rady při výběru
Jak a čím oplotit ohradu? Jak a čím oplotit ohradu?
Pokud patříte mezi farmáře a pyšníte se menší i větší řádkou hospodářských zvířat, pak jste už zajisté řešili otázku, jak oplotíte výběh. Odpověď je celkem snadná. Přesně pro tyto účely se nabízí ovčí a uzlíková pletiva.
Jak oplotit výběh pro drůbež Jak oplotit výběh pro drůbež
Chov drůbeže se stává opět populárním. Stále vedou slepice, ale na vesnicích můžeme často vidět také husy, kachny nebo krůty. Stejně jako u chovu ostatních chovných zvířat je základem dobré oplocení.
Jak na dočasné oplocení? Jak na dočasné oplocení?
Potřebujete oplotit staveniště, průmyslové plochy, nebo místa, kde se konají nejrůznější kulturní akce, jako festivaly a koncerty? Nabízíme tipy, čím se při výběru mobilního plotu řídit a co vše je nezbytné pro montáž tohoto typu oplocení, případně jaké doplňky lze při stavbě ohrazení využít.
Jak si vybrat stínící tkaninu na plot Jak si vybrat stínící tkaninu na plot
Chcete se ochránit před sluníčkem nebo jen mít prostě soukromí a ukrýt se před zvídavými pohledy sousedů? Hledáte praktického pomocníka, který by nenarušil ráz Vaší zahrady a přitom ji šikovně zastínil? Přinášíme tipy, jaký typ stínění vybrat.
Jak na údržbu plotu před nadcházející zimou Jak na údržbu plotu před nadcházející zimou
Než udeří zima, je potřeba se ujistit, že je vše na správném místě a připravené na mrazivé dny. To včetně vašeho oplocení. Přinášíme několik tipů, jak udržet plot v top stavu i přes zimu. Zajistíte tak jeho delší životnost a tím pádem ušetříte peníze. Navíc vám poradíme, jak svůj majetek pomocí oplocení spolehlivě zabezpečit.
Jak na výběr plotu Jak na výběr plotu
Odhodlali jste si vybrat oplocení, ale nevíte jak na to? Ztrácíte se ve změti materiálů a nejste si jistí, jaký vybrat, aby vyhovoval vašim potřebám? Máme pro vás tipy a kroky jak postupovat při výběru oplocení a jakou úpravu pletiva volit.
Jak a proč oplotit bazén Jak a proč oplotit bazén
Možná se vám zdá oplocení bazénu jako zbytečnost, ale pokud máte doma děti, pak to berte spíše jako nutnost. Přidanou hodnotou je zastínění, které vám dopřeje soukromí při koupání.
Po - Pá 8:00 - 16:00 721 105 269 dotazy@levne-oploceni.czKošík Žádné zboží


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz